Epoksi Kaplama Fiyatları

7 Haz 2017
Epoksi Kaplama suya karşı dayanıklı ve uzun süre dayanıklı bir malzemedir. Epoksi kaplama ürününün temizliğinin kolay olması bu hizmetin en çok tercih edilenler arasına girmesini sağlamıştır. Epoksi maddesi; ısıtıldığında sertlik kazanan ve bu sertlik halini süreklilik arz edecek şekilde koruyan termoster grubu bir plastiktir. Diğer adı ile kimyasal bir reçinedir ve bu reçine poyepoksit bir malzemenin katalizörlüğünde reaksiyona girerek sertleşir ve ayrılmaz, sağlam bir yapı halini alır. Asit, alkali ve/veya su bazlı malzemelere karşı tepkimeye girmez. Uygulanması, diğer zemin malzemelerine göre daha kolaydır. Bu nedenle sağlam bir yapı malzemesi olarak birçok alanda kullanılmaktadır.

Sızdırmazlık özelliği sayesinde havuzlarda, teras ve çatılarda, gölet ve su yolu yapımlarında da en önemli kullanım malzemelerindendir. Su sızdırmazlığı ile beraber, ısı geçirmezlik özelliği ile teraslar için oldukça önemlidir. Ayrıca mekanik yük ağırlığının düşük olması nedeniyle çatılara uygulanabilir.

 

Epoksi Spor Zeminleri

7 Haz 2017
Epoksi Spor Zeminleri spor zemin voleybol,basketbol,tenis sahaları ile fitness ve spor salonlarında uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Epoksi uygulamasında istenilen zemine uygun seçilen kalınlıktaki kauçuk rulo üzerine poliüretan kaplama yapılır.Uygulama sonucu elastik,sakatlanmaları minimize eden, Uv dayanımlı ve uzun ömürlü spor zemin elde edilir. Uygulama da ilk işlem; zemin
Daha Fazla

Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama

7 Haz 2017
Epoksi Multi Layer Zemin Kaplama; Poliüretan epoksi zemin kaplama farklı tip zemin kaplamalara göre uygulaması oldukça kolaydır. Bu nedenle uygulama kolaylığı ile hızlı bir şekilde poliüretan epoksi zemin kaplama zemine uygulanmaktadır. Epoksi malzemesi birkaç kambinentin bir araya getirilme ile fazlası ile gülü bir hale gelmektedir. Epoksi güçlü ve kaliteli yapısının yanı sıra anti bakteriyel özelliği ile dikkat çeker. Aynı zaman da epoksi oldukça kolay bir şekilde temizlenme özelliği göstermektedir.

Epoksi malzemesi aşınmaya karşı oldukça dirençli yapısı sayesinde kaliteli bir kullanım imkânı sağlamaktadır. En uygun ve kaliteli hizmet için firmamızdan gerekli olan tüm hizmeti hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Epoksi Kaplama

7 Haz 2017
Epoksi zemin kaplama Ankara olarak epoksi maddesin, ısıtıldığında sertlik kazandığından ve bu sertlik durumunu sürekli olarak koruyarak termoster grubu bir plastik olduğu için tercih etmekteyiz. Dış cephe epoksi zemin kaplama yapı özelliği itibari ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Dış cephe epoksi zemin kaplama işlevselliği, yalıtım özelliği bakımından oldukça tercih edilmektedir. Poliüretan epoksi zemin kaplama asit, alkali ve su bazlı malzemelere karşı tepki vermez.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplaması

7 Haz 2017
Epoksi Self Leveling Zemin Kaplaması;  epoksi maddesin, ısıtıldığında sertlik kazandığından ve bu sertlik durumunu sürekli olarak koruyarak termoster grubu bir plastik olduğu için tercih etmekteyiz. Epoksi Self Leveling Zemin Kaplaması yapı özelliği itibari ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Epoksi Self Leveling Zemin Kaplaması işlevselliği, yalıtım özelliği bakımından oldukça tercih edilmektedir. Poliüretan epoksi zemin kaplama asit, alkali ve su bazlı malzemelere karşı tepki vermez.