Su Deposu İzolasyonu

7 Haz 2017
Su deposuna sahipseniz depo içerisindeki suyunuzun bakteri, böcek, toz gibi etkilerle kirlenmeye meyilli olduğunu fark etmişsinizdir. Bu tür etkenler sonucu suda oluşabilecek istenmeyen oluşumları engellemek için su deposu izolasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız su deposu izolasyonu Ankara hizmeti vermektedir.

Hayat kaynağı olan suyun, vücut sağlığından hijyene kadar birçok alanda kullanımı mevcuttur. Depoda tutulan suyun kullanım amacı değişken olabilmekle birlikte genellikle hijyenik ve temiz suya ihtiyaç doğmaktadır. Suyun temizliği ise doğrudan deponun temizliğine bağlıdır. Su deposu yalıtımı Ankara deponuzu temiz tutma konusunda size yardımcı olmaktadır.

Su depoları genellikle metal, sac ya da betondan yapılmaktadır. Beton depoların paslanma tehlikesi yoktur ancak dış ortamdan madde geçirebilmektedirler. Bu maddelerin zararlı olması istenmeyen su kirliliğine yol açmaktadır. Bu durumdan kaçınmak için beton su deposu izolasyonu yaptırmak gerekmektedir. Böylece hem suyunuz temiz olacak hem sizin içiniz rahat edecektir. Su deposu izolasyonu Ankara bu hizmeti titiz ve dikkatle sizin için yapmaktadır.

Beton su deposu izolasyonu sayesinde depodaki su, beton yüzeyle temas etmeyecek ve böylece betondan gelebilecek zararlı etkiler yok edilmiş olacaktır. Su deposu izolasyonu Ankara firmamız beton deponun iç yüzeyi üzerine yalıtım maddesi uygulayarak yalıtımı gerçekleştirmektedir.

Su deposu yalıtımı Ankara ile hijyenik, korumalı ve temiz bir depoya sahip olabilirsiniz. Firmamız su deposu yalıtımı Ankara hizmetiyle müşterilerinin depolarına kaliteli su sağlamaktadır.

Polyurea Uygulanması

13 Haz 2017
Polyurea ankara makineleri kullanmakta olan ekibimiz gerekli olan sıcaklık ve basınç ayarlarını yaparak, temel izolasyonu yapılmamış yerlerde polyurea su yalıtımı işlemini yapmaktadır. Yüzeye püskürtülen ürün anında yapışır ve herhangi bir açık vermez, yapıştırmak için ayrı bir yapıştırıcıya ihtiyaç yoktur. Polyurea fiyat belirlediğimiz müşterilerimizin istediği kalınlığı göre, gerekli olan püskürtme yapılır. Yüzey üzerinden orana göre 2 veya 3 defa da geçilir. Gerekli püskürtme işlemi yapıldıktan ortalama 5-10 saniye sonra polyurea kurur ve 10-15 saniye sonra ise üzerinde yürünebilir. Ancak polyurea fiyat alındıktan sonra zeminin üzerine yapılması gereken farklı bir işlem varsa 24 saat beklenmeli ve daha sonra yapılmalıdır.

Polyurea Özellikleri

Polyurea fiyat konusunda oldukça uygundur. Kaliteli olan ürünümüz için düşündüğünüz kadar yüksek bir fiyat istemeyiz. O yüzden ilk olarak bizim ile temasa geçmeniz önerilir. Polyurea ürünü çok hızlı bir reaksiyona uğrar ve asit, kimyasal madde gibi ürünlere karşı dayanıklıdır. Suya ve dışarıdan gelen hava şartlarına da dayanıklıdır. Birçok yüzeye de kolay bir şekilde yapışıp, yüzeyleri koruyabilir.