Written by yalitim

Süt Tankı İzolasyonu

Poliüretan Süt Tankı İzolasyonu

Her türkü izolasyon işlerinizde yanınızda olan firmamız süt tankı yalıtımı konusunda da hizmet vermektedir. Ticari açıdan önemli olan sağlıklı süt tankı yapımında sprey poliüretan süt tankı izolasyonu yaygınlıkla kullanılan ve diğer yöntemlere göre daha başarılı olan bir yöntemdir. İhtiyacınız olan her ebattaki süt tanklarına izolasyon uygulayabilmekteyiz.

Poliüretan İzolasyonun Avantajları

Sprey poliüretan izolasyonuyla gerçekleştirilen süt tankı yalıtımı birçok açıdan avantajlıdır. Öncelikle tankı oluşturan yüzeyin dışında bulunan dış ceketle yüzey arasına poliüretanın enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen sistem sayesinde, enjekte edilen poliüretan dış ceketle bütünleşerek süt tankının yüzeyini komple sarar. Böylece sprey poliüretan süt tankı izolasyonu ısı transferinin önüne geçerek mükemmel bir izolasyon sağlar. Ayrıca süt tankına dışarıdan gelebilecek darbelere karşı bir koruma katmanı olarak görev yapar. Bu sayede süt tankı yalıtımı aynı zamanda dışarıdan gelebilecek çeşitli etkenlere karşı süt tankını daha dayanıklı hale getirir.

Poliüretan çeşitli kimyasal ürünlere karşı çok dayanıklı olduğu için sprey poliüretan süt tankı izolasyonu aynı zamanda tankın içerisindeki sütü bozabilecek olan çeşitli kimyasallara karşı da koruma sağlama konusunda da oldukça başarılıdır. Firmamızca uygulanan sprey poliüretanın izolasyonunun başarısı bir bütün olarak uygulanmasından ileri gelir. Bu sayede parçalı işlem yapılmadığı için oluşabilecek boşluklar, ısı transferine yol açılması gibi durumların önüne geçilmiş olur. Sprey poliüretan uygulamalarında uzman olan personelimiz sayesinde süt tankı izolasyonu için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.