Polyurea - Sprey Poliüretan

Garaj Yalıtımı Dayanıklı Mıdır?

13 Haz 2017
Garaj tavan izolasyonu yaptırmak isteyen herkes ilk önce ne kadar dayanıklı ve yararlı olacağı konusunda şüpheye düşer. Firmamız garaj tavan yalıtımı hizmetini birçok farklı yöntem ile gerçekleştirmektedir.

Garaj tavan yalıtımı yapılacak olan bölgenin yapısına göre kullanılacak olan malzemeleri ve ekipmanları seçmekteyiz. Bu sayede yalıtım yapılan tavanda, daha sonraları herhangi bir soğuk kütle sızması olmayacaktır. Ayrıca dayanıklılığı da yapılan yerin ömrü kadar, yani binanın dayanıklılığı kadardır.

Zemin Yalıtımında İzolasyon Nasıl Yapılır?

13 Haz 2017
Atermit uygulamasının diğer bir yöntemi de üstten izolasyondur. Özellikle bodrum ve giriş katlarda hem ısı konforunu sağlamak hem de su sızıntısı gibi sorunları önlemek amacıyla sprey poliüretan atermit tavan izolasyonu köpük dolgusu yapılır. Zeminlerin alt katından da tavan izolasyonu şeklinde izo yalıtım yapılması mümkündür.

Teras Yalıtımı Nedir ?

13 Haz 2017
Kullanımı açık olması için çatılar teras olarak inşa edilir. Seramik gibi kaplamalar ile döşenmiş olan terasın alt yüzeyi, su sızıntıları için yeterli değildir ve alt katlara sızma yapmasını engellemez. Polyurea Ankara firmamız aynı zamanda teras yalıtımı da yapmaktadır.

Terasın alt yüzeyine yapılan teras yalıtımı ile alt katlara su geçmesi önlenir. Firmamız çatı doğru ve kaliteli malzemeler kullanarak teras yalıtımı hizmetini de başarı ile gerçekleştirmektedir.

Çatı Yalıtımı Nelerdir ?

13 Haz 2017
Çatıları yapıyı su ve ısı gibi olumsuz etkenlerden korumakla görevlidir. Polyurea Ankara firmamız ısı yalıtımı yaptığı gibi su yalıtımı da yapar. Kaplamanın üst tarafına yaptığımız ısı yalıtımı sayesinde güneşin olumsuz etkileri binayı deformasyona uğratmaz. Isı yalıtımının altına yapılan su yalıtımı sayesinde ise çatıdan aşağılara doğru herhangi bir su sızması da olmayacaktır.