Polyurea Nedir?

7 Haz 2017
Polyurea yeni bir İzolasyon Malzemesi olup, A bileşeni izosiyanatlardan ve B bileşeni amin ve polyetheraminlerden oluşan iki bileşenli püskürtme yöntemi ile uygulanabilen, hızlı kürlenme özelliği sayesinde projeleri kısa sürede kullanıma almaya imkan tanıyan kimyasal yapıdır.
Polyurea teknolojisi, çok farklı formülasyonlarla ve fiziksel özellik yelpazasi ile kendini sürekli geliştirmektedir.


Polyurea kaplamaları genellikle: beton ve çeliğin korozyon ve aşınmaya karşı korunması için uygulanmaktadır.

 

Atermit Tavan İzolasyonu

6 Haz 2017
Büyük yapıların izolasyonunda kullanılan tavan izolasyon sistemi, pürüzsüz ve bütün şekilde uygulanmaktadır. Teknolojik mobil araç ile sprey püskürtülerek yapılan atermit çatı ters tavan uygulaması fabrika, okul, hastane, kamu binaları gibi büyük ölçüdeki birçok alanda uygulandığı gibi apartman daireleri ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir. Poliüretan malzemesi yalıtım için en
Daha Fazla

Soğuk Hava Deposu Isı Yalıtımı

6 Haz 2017
Beton yapı ya da metal aksam dediğimiz aksamın üstüne panel sistem yardımıyla oluşturulmakta olan soğuk hava depoları, zamanla oluşan vida deliklerinin çok olmasından ısı köprüsü oluşmaktadır. Bu sorunda havayı içinde hapseder ve sizlere mali kayıp ile birlikte enerjide de yüksek kayıplar yaşatmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı uygulamamızla depolarda az kalınlıkta az enerji kaybı ve yüksek miktarda ısı yalıtımı olur. Soğuk hava deposu ısı yalıtımı ile soğuk hava deposu izolasyonu işinize yarayacaktır.

Yalıtımı

Yapmış olduğumuz soğuk hava deposu izolasyonu ile müşteriler artık daha yüksek enerji tasarrufu yapmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı olacak yerde yalıtım uygulamasında yapmış olduğumuz işlem, izolasyon aracının içerisinde bulunmakta olan 2 bileşenden oluşmuş bir sıvı ve özel bir makine ile ısıtıcılı hortumun yardımı ile uygulama yapılacak alana taşıyarak, yüksek basınç kuvvetiyle sprey tabanca ile uygulamaya yapılacak yerin yüzeyine püskürterek istenmekte olan kalınlık yapılmaktadır. Bu işlemden sonra, tavan alanlarının bir yerine ya da duvarların herhangi bir yerine ek olarak bir uygulama gerektirmez. Soğuk hava deposu ısı yalıtımı işlemi bu kadar kolaydır

Yararları

Yararları ile soğuk hava deposu ısı yalıtımı, sahiplerine artı olarak birçok şekilde avantaj olmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı ile yüksek enerji tasarrufu büyük miktar da sağlanmaktadır. Soğuk hava deposu izolasyonu uygulamamız koku yapmaz, bakteri ve haşere de barındırmazdır.

Ankara Polyurea

7 Haz 2017
Aksa-İzolasyon  Ankara ' da olup, Türkiye' nin her yerine hizmet vermektedir. Sprey polyurea kaplama sisteminin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce uygulama ve çözümler üretiyoruz. Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için, yalıtım dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.