Gölet İzolasyonu
Written by yalitim

Gölet İzolasyonu

Su izolasyon sistemlerinin en son teknolojisi polyurea püskürtme sistemiyle uygulanan teknolojidir. Bu sistem sayesinde gölet izolasyonu işleriniz kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Diğer geleneksel izolasyon yöntemlerine göre birçok avantajı bulunan polyurea Ankara sistemi 0 yalıtım istenen gölet yalıtımı için en uygun çözümdür.

Bu sistemin en büyük avantajı, uygulandıktan sonra kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelmesidir. Firmamız tarafından püskürtme yöntemiyle uygulanan bu sistem sayesinde gölet izolasyonu işleriniz yıpranmaya karşı uzun süreli dayanımla gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda değişik etken maddeler sayesinde istenirse direkt güneş ışığı altında renk değiştirme özelliği sayesinde gölet yalıtımı talepleriniz için farklı bir seçenek olabilir. Tarafımızdan uzman personelce gerçekleştirilen polyurea Ankara uygulamaları kısa bir sürede tamamlanabilmektedir.

Korozyona oldukça dayanıklı olan bu sistem sayesinde gölet izolasyonu için en doğru çözümü bulmuş olacaksınız. Bu sistemin diğer önemli avantajı da yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklı olmasıdır. Bu sayede polyurea Ankara püskürtme teknolojisini çok sıcak iklimlerde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstenilen renkte uygulanabilirliği sayesinde, gölet yalıtımı için tercih edeceğiniz rengin tonlarına varıncaya kadar ayarlanabilmekte ve bu şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siz de uzun vadede kaliteli, dayanımı yüksek, korozyona dirençli bir izolasyon sistemi uygulayarak, ucuz ürünlerin uzun vadede meydana getireceği maddi kayıplardan etkilenmemek ve tamirat gerektireceği durumların oluşturacağı vakit kaybından etkilenmek istemiyorsanız firmamızı tercih ederek polyurea püskürtme izolasyon sistemini tercih etmelisiniz.

Su Yalıtımı Uygulama Resimlerimiz

Su Yalıtımı Uygulama Videolarımız