Gölet İzolasyonu
Written by yalitim

Havuz İzolasyonu

Havuzlar, sitelerde, evlerde, villalarda, parklarda ve hamamlarda olmak üzere birçok alanda yüzme veya süs amaçla kullanılmaktadır. Kullanıcılar için havuz izolasyonu çok önemli bir olgudur. Çünkü iyi izole olmayan havuzlar maliyet olarak büyük zararlar verirler.

Maliyetin yanında sızıntıdan kaynaklı su kaçakları birçok alanda rahatsızlık yaratacak boyutlara ulaşabilir. Havuz izolasyonu önlenmesi adına en etkili yöntem polyurea sprey uygulamasıdır. Polyurea Ankara ilinde uzman personeller ile bir tek firmamız tarafından uygulanmaktadır. Alanında uzman personellerimiz havuza hiç bir yer kalmayacak şekilde sprey olarak uygulamayı yapmaktadırlar

Havuz izolasyonu için kullanılan bu sistemin iki tipi bulunmaktadır. Bunlar saf polyurea ve hibrid polyurea olarak sayılabilir. Polyurea Ankara bölgesinde bulunan firmamızda iki uygulama da başarı ile gerçekleştirilmektedir. Bu güne kadar ehil olmayan eller tarafından yapılan havuz yalıtımı Ankara bölgesindeki vatandaşlar için kabul haline gelmiştir. Firmamızın kullandığı polyurea Ankara şehrindeki birçok havuz sorununu çözmeye yardımcı olmaktadır. Bu sistem ile havuz yalıtımı Ankara bölgesindeki havuzlara boşluk olmadan yapılan uygulanması sayesinde 0 başarı sağlamaktadır.

Eski sistemlerin en büyük eksiği havuz yalıtımı Ankara için kullanılan malzemelerin kalitesizliği ve boşluklu olarak çekilmesidir. Muhtemel olabilecek gözle görülen veya görülmeyen boşluklardan akan su sızıntıları büyük sıkıntı yaratmaktadır. Su sızıntıları günler sonra su damlamaları ve eğer fark edilmez ise aylar sonra ise su kaçakları olarak karşımıza çıkmaktadır. Su kaçakları engellemek için tek yol polyurea teknolojisidir.

 

Su Yalıtımı Uygulama Resimlerimiz

Su Yalıtımı Uygulama Videolarımız