Written by yalitim

Sürme İzolasyon

Sürme İzolasyon İle Çatı Sızdırmazlığı

Çatının sızdırarak suyun terasa ya da çatı katına su akmaması için yapılması gereken izolasyon çeşitlerinden birine sürme çatı izolasyonu adı verilmektedir. Sürme izolasyon çeşitleri yaptırmak için firmamıza başvurabilir ve sızdırmayan bir çatıya sahip olabilirsiniz.

SÜRME ÇATI İZOLASYONU

Çatılardaki izolasyon bazen bozulabilmektedir. Başlıca sebepleri yoğun yağışlar, uzun süreli kullanım sonucu aşınma ve kalitesiz izolasyon malzemesi ya da işçiliğidir. Bu tür ya da daha farklı sebeplerden çatınız sızdırmaya başlamışsa sürme izolasyon Ankara firmamıza hızlı ve kaliteli izolasyonu yaptırmak için ulaşabilirsiniz.

Sürme izolasyon çeşitleri en büyük avantajı şu yöndendir ki su kaçağı olduğunda kaçağın nerede bulunduğunu kolay tespit etmek daha kolay olmaktadır. Su kaçağı olan yer bariz olduğunda kaçağı kapatmak daha kolay olmaktadır. Bu nedenle son günlerde sürme çatı izolasyonu uygulamayı tercih eden kişilerin sayısı artmıştır.

KALİTELİ VE GÜVENLİ ÇATI İZOLASYONU

Sürme izolasyon Ankara şehrinde müşterilerimize çatı izolasyonu hizmeti vermekteyiz. Çatınız sızdırdığında firmamıza ulaşıp en kısa süre içerisinde yeni sızdırmaz çatınıza sahip olabilirsiniz.

Sürme izolasyon Ankara ekibimiz evinizde önce bir ön inceleme yapacaktır. Daha sonra çatınız için kullanılabilecek izolasyon malzemeleri ve sürme izolasyon çeşitleri hakkında sizi bilgilendireceğiz. Seçilen izolasyon malzemesine ve malzemenin uygulanacağı alanın genişliğine göre fiyat belirlenecektir.

İki tarafın çıkarları da birbirini tamamladığında ise ekibimiz izolasyon malzemeleri ve yardımcı malzemeler ile birlikte adresinize gelecek ve izolasyon işlemini gerçekleştireceklerdir.