Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı

7 Haz 2017
Sprey poliüretan köpük uygulaması tavuk ve mantar çiftliklerinin atermit, sac, trapez çatılarının altında ters tavan yüzeyine sıklıkla uygulanır. Birçok çiftliklerde firmamızın bizzat uygulamaları mevcuttur. Hayvanlarda insanlar gibi canlıdırlar. Fiziksel özellikleriyle insanlara benzer tepkileri vardır. Bu özelliklerinden dolayı doğal ortamları dışında ısınma/soğuma hallerini firmamız olarak biz yaparız.
Daha Fazla

Sprey Poliüretan Avantajları

13 Haz 2017
Poliüretan ısı yalıtımı yapılarak ısınmak için kullanılan gaz miktarı azaltılır ve doğaya giden zararda azalma meydana gelir. Yaz aylarında soğuk bir ortam kış aylarında ise sıcak bir ortam Eğitim almış olan çalışanlarımız sayesinde sprey poliüretan ısı yalıtımı gerektiği gibi yapılır ve herhangi bir ısı köprüsü oluşturulmaz. Yüksek basınçla poliüretan ısı yalıtımı yapan firmamız, yapılan alanın ufak gözeneklerine de kadar her noktasını köpük ile doldurur. Böylece madde hemen zemine yapışır ve sertleşir.

Sprey Poliüretan Kullanım Yerleri

Sprey poliüretan ısı yalıtımı yapılabilen birçok alan mevcuttur. Firmamız yapılabilecek tüm alanlara bunu başarı ile yapar. Birkaçı şöyledir:

- Teraslara ve çatılara

- Dış cephe duvarlara

- Garaj, bodrum ve kömürlüklere

- Havalandırma kanalı ve tesisat borularına