Su Deposu İzolasyonu

7 Haz 2017
Su deposuna sahipseniz depo içerisindeki suyunuzun bakteri, böcek, toz gibi etkilerle kirlenmeye meyilli olduğunu fark etmişsinizdir. Bu tür etkenler sonucu suda oluşabilecek istenmeyen oluşumları engellemek için su deposu izolasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız su deposu izolasyonu Ankara hizmeti vermektedir.

Hayat kaynağı olan suyun, vücut sağlığından hijyene kadar birçok alanda kullanımı mevcuttur. Depoda tutulan suyun kullanım amacı değişken olabilmekle birlikte genellikle hijyenik ve temiz suya ihtiyaç doğmaktadır. Suyun temizliği ise doğrudan deponun temizliğine bağlıdır. Su deposu yalıtımı Ankara deponuzu temiz tutma konusunda size yardımcı olmaktadır.

Su depoları genellikle metal, sac ya da betondan yapılmaktadır. Beton depoların paslanma tehlikesi yoktur ancak dış ortamdan madde geçirebilmektedirler. Bu maddelerin zararlı olması istenmeyen su kirliliğine yol açmaktadır. Bu durumdan kaçınmak için beton su deposu izolasyonu yaptırmak gerekmektedir. Böylece hem suyunuz temiz olacak hem sizin içiniz rahat edecektir. Su deposu izolasyonu Ankara bu hizmeti titiz ve dikkatle sizin için yapmaktadır.

Beton su deposu izolasyonu sayesinde depodaki su, beton yüzeyle temas etmeyecek ve böylece betondan gelebilecek zararlı etkiler yok edilmiş olacaktır. Su deposu izolasyonu Ankara firmamız beton deponun iç yüzeyi üzerine yalıtım maddesi uygulayarak yalıtımı gerçekleştirmektedir.

Su deposu yalıtımı Ankara ile hijyenik, korumalı ve temiz bir depoya sahip olabilirsiniz. Firmamız su deposu yalıtımı Ankara hizmetiyle müşterilerinin depolarına kaliteli su sağlamaktadır.

Soğuk Hava Deposu Isı Yalıtımı

6 Haz 2017
Beton yapı ya da metal aksam dediğimiz aksamın üstüne panel sistem yardımıyla oluşturulmakta olan soğuk hava depoları, zamanla oluşan vida deliklerinin çok olmasından ısı köprüsü oluşmaktadır. Bu sorunda havayı içinde hapseder ve sizlere mali kayıp ile birlikte enerjide de yüksek kayıplar yaşatmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı uygulamamızla depolarda az kalınlıkta az enerji kaybı ve yüksek miktarda ısı yalıtımı olur. Soğuk hava deposu ısı yalıtımı ile soğuk hava deposu izolasyonu işinize yarayacaktır.

Yalıtımı

Yapmış olduğumuz soğuk hava deposu izolasyonu ile müşteriler artık daha yüksek enerji tasarrufu yapmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı olacak yerde yalıtım uygulamasında yapmış olduğumuz işlem, izolasyon aracının içerisinde bulunmakta olan 2 bileşenden oluşmuş bir sıvı ve özel bir makine ile ısıtıcılı hortumun yardımı ile uygulama yapılacak alana taşıyarak, yüksek basınç kuvvetiyle sprey tabanca ile uygulamaya yapılacak yerin yüzeyine püskürterek istenmekte olan kalınlık yapılmaktadır. Bu işlemden sonra, tavan alanlarının bir yerine ya da duvarların herhangi bir yerine ek olarak bir uygulama gerektirmez. Soğuk hava deposu ısı yalıtımı işlemi bu kadar kolaydır

Yararları

Yararları ile soğuk hava deposu ısı yalıtımı, sahiplerine artı olarak birçok şekilde avantaj olmaktadır. Soğuk hava depo yalıtımı ile yüksek enerji tasarrufu büyük miktar da sağlanmaktadır. Soğuk hava deposu izolasyonu uygulamamız koku yapmaz, bakteri ve haşere de barındırmazdır.