Written by yalitim

Garaj Tavan İzolasyonu

Apartmanlarda veya benzeri yapılarda zemin kat genellik ile garaj veya kömürlük olarak kullanılır. Zemin katın üstünde bulunan bina, aşağıya soğuk bir hava bırakmaktadır. Yani garaj yalıtımı yapılmamış ise, soğuk hava kesilemez.

Garaj yalıtımı yapan firmamız, binanın zemin katından gelen soğuk hava kütlesini engelleyip, sıcak hava kütlesinin oluşmasını sağlamaktadır. Garaj tavan izolasyonu sayesinde, apartman ve benzeri yapılar için ısı yalıtımı tamamen sağlanır ve daha enerjik bir sistem oluşur.

Garaj Yalıtımı ile Soğuk Havayı Kesmek

Garaj yalıtımı genellik ile inşa halinde olan yapılarda yapılmamaktadır. Bu durum da ev sahipleri için zorluk çıkarır. Firmamız uygun fiyatlar doğrultusunda garaj tavan yalıtımı yaparak, kısa süre içerisinde istenin ısı yalıtımını sağlamaktadır.

Kesintisiz yalıtım yapmak için gerekli malzemelere sahip olan firmamız, garaj tavan izolasyonu hizmetini hızlı bir şekilde gerekli yerlere uygulamaktadır. Düşük olan ısı iletkenliği katsayısı ile oldukça iyi bir yalıtım iletme olanağını firmamız gerekli ekipmanlar ile sağlar.