Written by yalitim

Membran Su Yalıtımı

Su İzolasyonunda Membran Yalıtım

Su yalıtım sistemleri içerisinde özellikle çatı yalıtımı için sıklıkla kullanılan bitümlü membran su yalıtımı sayesinde eğimli çatılarda bile su sızdırmazlık sağlanabilmektedir. PVC, polietilen gibi birçok farklı maddeden üretilen membran ile su yalıtımı çoğunlukla ve başarılı bir şekilde bitümlü membran ile gerçekleştirilmektedir. Siz de her türlü membran su yalıtımı Ankara işlerinizde güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Neden Bitümlü Membran?

Polietilen tabakaların arasına bitümlü asfaltın yedirilmesiyle üretilen membran ile su yalıtımı birçok avantaja sahiptir. Bu ürünler çok uzun süreli dayanıklılığı olan ürünlerdir ve esnemelere, kopmalara karşı dirençlidirler. Sadece çatı değil, topraktan ve kumdan etkilenmediği için membran ile su yalıtımı bahçe teraslarında, kotlarda bulunan yapılarda ve inşaat temellerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Toprak ve kumdan etkilenmeyen bitümlü membran su yalıtımı kolaylıkla bu tür dış etkenlerden etkilenen yerlere uygulanabilir ve yüksek oranda izolasyon sağlar. Bu ürünün diğer bir avantajı da oldukça hafif olmasıdır.

Bu sayede membran su yalıtımı Ankara çatı izolasyon ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanılabilir çünkü membran ile su yalıtımı çatınıza ekstra bir yük getirmez. Bu sayede binanız statik açıdan olumsuz olarak etkilenmez. Firmamızın uyguladığı bitümlü membran ile su yalıtımı uygulamaları tüm bu avantajlarının yanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirildiği için yanlış veya eksik uygulamadan kaynaklı bitümlü membran su yalıtımı problemleriyle de karşılaşmazsınız. Tüm membran su yalıtımı Ankara işleriniz için firmamızı güvenle arayabilirsiniz.