Written by yalitim

Sprey Poliüretan Köpük Su Basmanı

Su basmanı Ankara olarak bu sorunu çözmek için en yeni gelişmeleri takip ederek kesin sonuçlar üretmekteyiz. Firmamız su basmanı Ankara olarak Ankara’nın her yerine hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Su basmanı Ankara olarak alanımızdaki gelişmeleri takip edip, teknoloji ile birleştirerek en mükemmel hizmeti sunmaktayız.

Subasman yalıtımı için kullanılan yalıtım sistemi özellik ile dış ve iç alanlarda yüksek darbe ve su yalıtımı için eski ve yeni yapılarda kesin bir çözüm sağlamaktadır. Hızlı, yüksek esneme kabiliyetinde olan sprey poliüretan su basmanı oldukça işlevsel olup kesin çözüm üretmektedir. Subasman yalıtımı fiziksel ve kimyasal özellikleri sayesinde dayanıklı bir zemin yapısı oluşturmaktadır. Subasman yalıtımı farklı renk seçenekleri ile de her yere kolaylık ile uygulanabilmektedir.

Sprey poliüretan su basmanı sistemi geleneksel su yalıtımı kaplama sistemleri ile karşılaştırıldığında, sprey yöntemi hızlı uygulanabilmesi ve yüksek esneme kabiliyetine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sprey poliüretan su basmanı sistemi çatlak örtme özelliğine de sahiptir. Hızlı bir şekilde çözüm olan bu sistem 15 ile 20 dakika arasında bir zamandan sonra alanın kullanımına olanak sağlamaktadır.

Bu sistem geniş bir kullanım alanına sahiptir. Terasların temelinde, otoparklarda, uçak pistlerinde, havuzlarda, su depolarında, seramik kaplı zeminlerde, köprülerde, tribünlerde ve benzeri şekilde olan her yerde kullanılmaktadır. Yapılma ve kullanma kolaylığı sebebi ile oldukça ilgi görmektedir. Uygun fiyat ile de dikkat çekmektedir.